Cam Temizliği

21. y.y da konut , iş yeri ve diğer yerleşim alanları uygun arazilerin azalması sebebi ile pahalılaşan m2 fiyatlarını da dikkate alarak dikey yerleşime geçmekte ve bu sebeple özellikle büyük şehirlerde çok katlı binalarda artış oluşmaktadır. İnşaat tekniği ve maliyet hesapları doğrultusunda bu binaların cepheleri kısmen kompozit ve yoğunlukla cam kaplama ile giydirilmektedir.
Bina yaşayanlarının yaşam kalitesi , bina estetiği ve donanımların ekonomik ömürlerinin arttırılması adına bu cam ve kompozit kaplamaların belirli bir düzende dış etkenlerden temizlenerek arındırılması gerekmektedir.
Temizleme işlemi sözleşmeli olarak çalışan bina temizlik firması tarafından iç yada dış personel kullanılarak yapılabileceği gibi bina teknik ve fiziki şartları göz önünde bulundurularak profesyonel cam temizleme firmaları yada dağcı camcılar ile iple tırmanma teknikleri kullanılarak da yapılabilmektedir.
Bu bağlamda D/S/H Destek Servis deneyimli , işin gerektirdiği her türlü sağlık kontrolleri yapılmış ve onaylanmış , ilgili firmalardan ekipman kullanma ve iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri almış cam teknisyenleri kullanarak  tesisinizin tüm cephe kaplama ve camlarında uygun kimyasal ürün yada farklı teknikler kullanarak temizlik hizmetlerini sağlamaktadır.
Dağcı camcılar mesleki kurumlardan aldıkları sertifikalara sahiptir.

TOP