Hakkımızda

 

Sektörümüzde 20 yıllık geçmişi olan profesyoneller tarafından 2004 yılında kurulan firmamız ile Misyon , Vizyon ve Kalite Politikalarımıza bağlı kalarak , sektörün renklerinden olmayı arzulamaktayız.
Bu doğrultuda marka tescilimizi T.C. Türk Patent Enstitüsü bünyesinde 03.11.2008 yılında onaylatmış bulunmaktayız.
Tescilli markamız “D/S/H Destek Servis Hizmetleri” dir.
Bununla birlikte TÜRKAK onaylı SİSBEL firmasının ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi
Sertifikasını 2009 yılında şirketimize kazandırdık . Çalışmalarımıza bu bilinç ile yön vermekteyiz.
Sektörümüzü resmi olarak temsil eden tek dernek olan TESHIAD üyeliğimiz  , sektöre yön  verebilmek  ve bu bağlamda Misyonumuzu gerçekleştirebilmek için kesintisiz devam etmektedir.
Yönetim ekibi olarak Doğal Hayatı Koruma Vakfı (WWF) üyeliğimiz ise üstlenmiş olduğumuz işin gereği ve çevre bilinci ile gönüllü olarak sürmektedir.
Sürdürmekte olduğumuz hizmetlerimizin risklerini göz önünde bulundurarak  tüm özel sigortalarımızı AON Sigorta ve Reasürans Brokerliği  danışmanlığında Yapı ve Kredi Sigorta üzerinden  sağlamaktayız.
Bu kapsamda İşveren Sorumluluk , 3.Şahıs Mali Mesuliyet , Ferdi Kaza , Taşınan Para , Kaza ,Sağlık  gibi temel sigorta poliçelerimiz güncel durumdadır.
Sosyal Sorumluluk Projelerimiz  çeşitli alanlarda devam etmektedir.

Çağımızda küreselleşen ekonomik süreç, kurum ve kuruluşların birbirleriyle olan rekabetini hızlandırmış, örgütlerdeki zaman kullanımı, karar ve uygulamadaki hız ve değişim süreci başlı başına birer stratejik faktör haline gelmiştir.

Türkiye’nin uluslararası alandaki toplam rekabet gücünü arttırabilmek için, kurum ve kuruluşlar bünyesinde her alanda rekabet ve rekabetçiliğe olan yaklaşımları ciddi bir revizyon a tutmak gerekecektir.

Bu konu 21. Yüzyılın ilk çeyreğindeki küreselleşme sürecinde çağdaş refahı yakalamak isteyen ülkemiz ekonomisi için son derece önemlidir. Dolayısıyla kurum ve kuruluşlar için rekabet edebilmek ve bu konuda üstünlük sağlayabilmek yaşamsal bir değer ifade etmektedir. Bu hızlı rekabet ortamında ayakta kalabilme çabaları kurum ve kuruluşları yeni yönetim arayışlarına yönlendirmektedir.
Bu bağlamda Destek Servis Hizmetleri profesyonel yönetim kadrosu ve bilgi birikimi ile kurum ve kuruluşların ana faaliyet alanları dışında kalan hizmet ve malzeme tedariki konularında “stratejik hizmet ortağı” rolünü üstlenerek kuruluşların faaliyetlerine odaklanmalarını ve küreselleşen dünya’da rekabet güçlerini arttırmalarını sağlar.

Buna ilave olarak sunduğumuz hizmetler standartlara uygun, ölçülebilir ve ekonomik olduğundan hizmet verdiğimiz kurumlara bütçe ile hedeflenen tasarrufların sağlanmasında da katkıda bulunmaktayız.

Amacımız , müşterilerimizin benzersiz gereksinimlerine uyan özgün çözümler üretmek,
– Sürekli müşteri memnuniyeti sağlamak,
– Güvenilir ve ekonomik malzeme, kaliteli ve süreç içerisinde geri dönüşüm sağlayacak hizmet tedariki oluşturmak,
– Bütçe ile hedeflenen tasarrufun sağlanması,
– Söz verdiklerimizi sürekli olarak sağlamaya yönelik taahhüt.