Personel Temini

     Personel Temini

D/S/H Destek Servis HizmetleriKurum ve Kuruluşların ihtiyaç duydukları ve kendi asli işleri olmayan hizmetlerin sağlanması ve organizasyonu konusunda müşterileri ile çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.

Firmalar tarafından talep edilen temizlik elemanı , çaycı , garson, ofis boy , şoför , mutfak görevlisi , sekreter , resepsiyonist, teknik eleman , bahçıvan ve benzeri hizmetli personeller Destek Servis Hizmetleri tarafından temin edilerek yine Destek Servis Hizmetleri bordrosunda işyeri adına istihdam edilmektedir. Bu hizmet karşılığında personelin tüm giderleri ile özlük haklarına belirli bir komisyon ilave edilerek iş yerine aylık olarak faturalandırılmaktadır. Bu suret ile personelin tüm özlük hakları ve talep edilirse operasyonel sorumlulukları  Destek Servis Hizmetleri’ne ait olmaktadır

 

Resepsiyon ve Danışma’nın (Concierge) tesisteki önemi büyüktür. Konuk ve ziyaretçileri karşılayan ve uğurlayan bölümdür. Hizmet Ortağımızın ve müşterilerimizin ziyaretçi ve misafirlerinin anlaşılan hizmet standartlarına uygun şekilde karşılanması, ziyaretçi girişlerinin kayda geçirilmesi, gelen aramaların kayda alınması ve bırakılan notların ilgililere ulaştırılması , mesai saatleri dahilinde güvenlik hizmeti ile işbirliği içinde ziyaretçilere refakat edilmesi, gerektiğinde ikram yapılması ve ziyaretçilerin uygun şekilde uğurlanması, ve kurye ile gelen paket ve postaların kabulü gibi hizmetleri bu bölümdeki asli işlerimizdir.

Bu bölümde sağlanacak hizmetin kalitesi , işletmenin hizmet anlayışı hakkında ziyaretçi ve misafirlerde olumlu düşüncelerin oluşmasını sağlamaktadır.