İşyeri Tuvalet Temizliği

 

Tuvaletlerin hijyen ve temizliği, konukların firma iş standartları ile pekiştirerek değerlendirdiği alanlar olarak bilinir. Tuvaletlerinizin temizliği, ortam havasının kalitesi konuklarınızın gözünde işletmeniz ile ilgili olumlu veya olumsuz izlenimler oluşmasında bir hayli etkilidir. Destek Servis Firması , www.tuvalethijyeni.net  uzman ekibimiz, titiz çalışma anlayışımız ile sizlere doğru ürün ve yöntemleri sunarak profesyonel hizmet sağlamayı hedefliyoruz.

İnovatif  fikirler üreten Destek Servis Hizmetleri  olarak , kuruluşların ana faaliyet alanları dışında hizmet ve malzeme tedariki konularında “stratejik hizmet ortağı” rolünü üstlenerek, müşterilerimizin benzersiz gereksinimlerine uyan özgün çözümler üretmeyi hedeflemektedir. Ayrıca  www.tuvalethijyeni.net  sitemizle ekolojik temizlik konusunda bir ilki gerçekleştirip ülkemizde tuvalet hijyeni konusunda farkındalık yaratmaya çalışıyoruz.

Dileyen müşterilerimiz bizden  hizmet proseslerini satın alabilmektedirler. Bu kapsamda biyolojik ürünlerimiz ile hizmeti müşterimizin tesisinde direk olarak sağlayabilmekteyiz. Bu süreç içinde kendi hizmet kadrolarına eğitim vererek doğru hizmet üretimine katkı sağlamaktayız.

Ürünlerimiz ürik asidi parçalar pH değerini düşürür ve tamamen kokusuz hale geçirir.

Bu şekilde ortamda kötü koku oluşturan nedenler bertaraf edilmiş olur.

TOP